Właściwe wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu nabiera szczególnego znaczenia, jeśli dysponujemy niewielkim metrażem. Istotne jest, aby wszystkie elementy wyposażenia charakteryzowały się funkcjonalnością, a także dużą pojemnością. W takiej sytuacji pomocna jest zabudowa wnęk.

Dzięki temu zabiegowi możemy wykorzystać niemal każdą przestrzeń w mieszkaniu, aby stworzyć użyteczne i estetyczne meble. Istotne jest także, iż możemy każdy detal zaplanować, mając na uwadze, iż szafa powinna charakteryzować się maksymalną powierzchnią do magazynowania.

Szafa wnękowa

Szafa wnękowa to rozwiązanie wyjątkowo ekonomiczne, które pozwala w każdym miejscu stworzyć funkcjonalną zabudowę. W mieszkaniach często zdarzają się wnęki, które są wynikiem konstrukcji budynku, czy też elementów instalacji technicznej, która wymusiła takie rozwiązanie. Przyczynia się to do realnego zmniejszenia powierzchni, którą możemy przeznaczyć na szafy. Gotowe rozwiązania, które możemy kupić w sklepie, rzadko pasują idealnie wymiarami do posiadanej wnęki.

Szafa wnękowa jest sprawdzoną metodą na pełne wykorzystanie powierzchni w mieszkaniu. Możemy zabudować nawet najbardziej niestandardową wnękę, która charakteryzuje się nierównymi ścianami, czy zmienną wysokością. Wybierając opcję zabudowy, warto przemyśleć dokładnie, jakie elementy powinny znaleźć się w środku szafy, aby była ona funkcjonalna i pozwalała na zmagazynowanie nawet nietypowych rzeczy np. akcesoriów sportowych, odkurzacza, czy chemii gospodarczej.

Szafa na wymiar

Szafa na wymiar to mebel, który będzie idealnie dopasowany do konkretnego wnętrza. Chodzi nie tylko o jego wygląd zewnętrzny, ale także rozmiary i wyposażenie. Szafa, którą zamawiamy, powinna być zaprojektowana zgodnie z naszymi oczekiwaniami i przeznaczeniem mebla. Jeśli wybieramy zabudowę do przedpokoju, można rozważyć dodatkowe półki na buty, środki chemiczne, szuflady na akcesoria zimowe, czy wnękę na długie ubrania, które w tradycyjnej szafie mogą się gnieść.

Szafa przesuwna pozwala także na oszczędność miejsca. Dzięki drzwiom, które nie otwierają się na zewnątrz, ale poruszają po prowadnicach, możemy zastosować to rozwiązanie nawet w wąskich pomieszczeniach, gdzie tradycyjne otwieranie drzwi byłoby niemożliwe. Tego rodzaju meble to także efektywne wykorzystanie każdego metra powierzchni mieszkania, dzięki czemu zyskujemy rozwiązania funkcjonalne i dostosowanie do naszych potrzeb.

Zabudowa wnęki jest zabiegiem, który pozwala na stworzenie szafy w miejscu, gdzie standardowe rozwiązania nie sprawdzą się najlepiej. Dzięki dostosowaniu mebli do uwarunkowań technicznych, wymiarów wnęki, czy oczekiwań klienta, zyskujemy dodatkowe miejsce do przechowywania, a także estetyczny mebel.

Oferta

sprawdź nasze usługi

Tynkowanie
stawianie ścianek działowych
zabudowy wnęk
montaż sufitów podwieszanych
ogrzewanie podłogowe
montaż pomp ciepła
instalacje elektryczne
instalacje hydrauliczne
oraz wiele innych w zależności od rodzaju zlecenia
0
Zadowolonych Klientów
0
Zrealizowanych projektów
0
Spotkań biznesowych

Szukasz solidnej firmy budowlanej, która Cię nie zawiedzie?

ZAMÓW

Nasze Realizacje

Najedź aby zobaczyć różnicę!