Nasza firma z siedzibą we Wrocławiu specjalizuje się również w wykonywaniu remontów. Usługi skierowane są nie tylko do klientów indywidualnych, chcących poprawić wygląd swojego domu, ale również do firm, pracujących nad funkcjonalnością swojego zakładu.

Oferujemy kompleksowe usługi na różnych poziomach zaawansowania od drobnych prac wykończeniowych po montaż ogrzewania podłogowego.

Nasze usługi obejmują również prace związane z poprawą wyglądu estetycznego już zamontowanych elementów, takich jak wykonanie sufitów podwieszanych. Są one alternatywą dla uciążliwego wyrównywania sufitu, które niekiedy nie przynosi satysfakcjonujących efektów. Sufity podwieszane pozwolą na ukrycie mankamentów związanych z wadami stropu, a także na optyczne powiększenie pomieszczenia. Sprawdzą się również jako dobra izolacja cieplna i akustyczna. Nie można również pominąć kwestii estetycznych związanych z montażem sufitów podwieszanych, dają one praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji pod względem dowolności kształtu, formy czy koloru, a także pozwalają na zainstalowanie oryginalnego oświetlenia.

W przypadku remontów pomieszczeń biurowych, oferujemy profesjonalne i solidne stawianie ścianek działowych. Rozwiązanie tego typu pozwala na łatwy i szybki demontaż w razie zmiany koncepcji zagospodarowania wnętrza. Ważną zaletą ścianek działowych jest to, że można dobudować je wewnątrz pomieszczenia w praktycznie dowolnym miejscu. Dzięki małemu ciężarowi, nie obciążają one stropów.

STCS Dariusz Dragan to firma budowlana świadcząca kompleksowe usługi w zakresie budownictwa i remontów. Wykorzystujemy sprawdzone materiały budowlane najwyższej jakości. Dbamy również o solidne i estetyczne wykonanie powierzonego nam zadania. Nasz zespół tworzą specjaliści w zakresie budownictwa i prac wykończeniowych, dzięki którym każdy remont przebiega sprawnie i szybko. Dostosowujemy się również do wymagań klienta i gwarantujemy satysfakcjonujące rezultaty!

Oferta

sprawdź nasze usługi

Tynkowanie
stawianie ścianek działowych
zabudowy wnęk
montaż sufitów podwieszanych
ogrzewanie podłogowe
montaż pomp ciepła
instalacje elektryczne
instalacje hydrauliczne
oraz wiele innych w zależności od rodzaju zlecenia
0
Zadowolonych Klientów
0
Zrealizowanych projektów
0
Spotkań biznesowych

Szukasz solidnej firmy budowlanej, która Cię nie zawiedzie?

ZAMÓW

Nasze Realizacje

Najedź aby zobaczyć różnicę!