Jeśli szukasz solidnych i doświadczonych wykonawców w okolicach Wrocławia, dzięki którym twój dom lub siedziba firmy zmienią się nie do poznania, dobrze trafiłeś! STCS Dariusz Dragan to firma budowalna oferująca fachowe usługi remontowe.

Nasza firma zajmuje się remontem nie tylko budynków mieszkalnych, ale również współpracuje z przedsiębiorcami, chcącymi poprawić wygląd siedziby swojej firmy. Specjalizujemy się między innymi w montażu ogrzewania podłogowego, które zapewnia mniejsze zużycie energii niż tradycyjne grzejniki, a także poprawia samopoczucie użytkowników. Zaletą jest również komfort związany z brakiem widocznych elementów grzewczych, a pionowy rozkład temperatury w pomieszczeniach pozwala na oszczędność kosztów. Ogrzewanie podłogowe charakteryzuje się dużą bezwładnością ciepła, co oznacza, że temperatura podłogowego grzejnika zmienia się wolno. Jest to zatem odpowiednie rozwiązanie dla ogrzewania pomieszczeń o większej powierzchni.

Jako firma budowlana oferujemy również usługi w zakresie stawiania ścianek działowych. Umożliwiają one podział większego pomieszczenia na mniejsze lub wygospodarowanie przestrzeni danej wielkości na określonej powierzchni. Stawianie ścianek działowych sprawdzi się nie tylko w firmach, gdzie najczęściej można spotkać rozwiązania tego rodzaju, ale również w domach prywatnych. Dzięki małej wadze materiału, ścianki tego rodzaju mogą zostać postawione praktycznie w dowolnym miejscu. Nie doprowadzą z pewnością do uszkodzenia stropu.

Podwieszane sufity to kolejna solidna realizacja remontowa, którą zajmują się nasi fachowcy. Pozwala na ukrycie mankamentów stropu, a także na stworzenie aranżacji z zastosowaniem nowoczesnego oświetlenia.

Firma STCS Dariusz Dragan oferuje kompleksowe usługi w zakresie remontu budynków, jak również pojedynczych pomieszczeń. Zespół tworzą fachowcy z okolic Wrocławia, posiadający doświadczenie w zakresie prac wykończeniowych i budownictwa. Z nami każdy remont będzie wykonany solidnie, a także szybko i bezproblemowo!

Oferta

sprawdź nasze usługi

Tynkowanie
stawianie ścianek działowych
zabudowy wnęk
montaż sufitów podwieszanych
ogrzewanie podłogowe
montaż pomp ciepła
instalacje elektryczne
instalacje hydrauliczne
oraz wiele innych w zależności od rodzaju zlecenia
0
Zadowolonych Klientów
0
Zrealizowanych projektów
0
Spotkań biznesowych

Szukasz solidnej firmy budowlanej, która Cię nie zawiedzie?

ZAMÓW

Nasze Realizacje

Najedź aby zobaczyć różnicę!